KOVOTOUR PLUS | DOTOVANÉ POBYTY 50+
prodej@kovotour.cz
14 001
Termín: 4 dny autokarem
Poloha: Maďarsko | Bükfürdő
Cena: 5.990 Kč
Objednat

Příjemný lázeňská hotel je situován v klidné oblasti, uprostřed vzrostlých listnatých stromů, nedaleko centra elegantního lázeňského letoviska Bükfürdő. Přímo z hotelu je vstup do termálních lázní. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik minut chůze od ubytování (kavárny, restaurace, bary, lázeňské domy, tradiční trhy, obchody, půjčovny automobilů a jízdních kol). Oblast Bükfürdő je vzdálena 220 km od Budapešti a 50 km od Šoproně.

 • Vybavenost

  hostům hotelu je k dispozici vstupní prostor s recepcí, restaurace s mezinárodní a maďarskou kuchyní, bar, společenská místnost se satelitní TV, obchůdek se suvenýry, wellness centrum (plavecký bazén, sauna, vířivka, parní kabina) a parkoviště.
 • Ubytování

  vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén, župany), satelitní TV, rádio, telefon, minibar (konzumace za poplatek). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (za poplatek). Možnost vyžádání nekuřáckého pokoje.
 • Stravování

  POLOPENZE – snídaně a večeře podávané formou bufetu.
 • Zábava

  program s umělci Šlágr TV. V parku u hotelu je k dispozici hřiště na košíkovou, volejbal a kuželková dráha. Nabízí se možnost zapůjčení jízdních kol (za poplatek). V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, možnost jízdy na koních a výletů v kočáře. Hotel za poplatek poskytuje služby kadeřníka, kosmetiky, manikúru, pedikúru nebo masáže. Hotel umožňuje internetové připojení (za poplatek). Hosté mohou využít možnosti pronájmu trezoru (za poplatek).
 • Wellness

  součástí zájezdu je dvoudenní vstup do „Health and Adventure Centre of Bük“ (Zdravotní centrum letoviska Bükfürdő), kde je možno využívat služby zdravotnického zařízení, lázeňských služeb, venkovního bazénu a také se účastnit sportovních aktivit.
 • Cena za osobu zahrnuje

  autokarová doprava: 3x ubytování, 3x polopenze, program s umělci Šlágr TV, dvoudenní vstup do „Health and Adventure Centre of Bük“ (Zdravotní centrum letoviska Bükfürdő), dopravu luxusním autokarem, služby průvodce po dobu cesty, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
 • Cena nezahrnuje

  pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení – 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
 • Poznámka

  Příplatek za neobsazené lůžko: +2.490 Kč/pobyt.