KOVOTOUR PLUS | DOTOVANÉ POBYTY 50+
prodej@kovotour.cz
14 001
Termín: 4 dny autokarem
Poloha: Slovensko | Malá Fatra | Terchová
Cena: 5.490 Kč
Objednat

Komfortní hotel Boboty je situován nedaleko obce Terchová ve Vrátné dolině. Okolí hotelu nabízí množství značených turistických tras pro pěší i cyklisty. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 64 útulně zařízených pokojích včetně apartmánů a rodinných buněk. Pro firemní klientelu je připraven technicky vybavený konferenční sál do 100 míst, konferenční místnost s 50 místy a 3 menší salonky. Příjemná relaxace na hosty čeká v bazénu, sauně či při masážích. Parkování vozů je umožněno zdarma přímo v areálu hotelu. Obec Terchová se sochou slovenského národního hrdiny Juraje Jánošíka je vzdálená 5 km.

 • Vybavenost

  hotel Boboty má krytý bazén, saunu a kulečník. Na vyžádání je k zapůjčení dostupné sportovní vybavení. Hosté s pobytem na více než 2 noci mohou využít nabídku bezplatných skipasů. Hosté mohou využít také lyžárnu a úschovnu na kola a odpočinout si v kavárně a na terase.
 • Ubytování

  všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají koupelnu, WC, TV/SAT. Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové, které jsou situované na jih/sever a jsou cenově rozlišeny. Dále pak pokoje rodinné a apartmány. Některé pokoje mají internetové připojení a chladničku. Jižní pokoje mají balkón s výhledem na Malou Fatru a Paseky. Pokoje situované na sever mají výhled na masiv Boboty.
 • Stravování

  POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu.
  V příjemné restauraci s kapacitou 100 míst si lze pochutnat na jídlech z širokého výběru klasické slovenské a mezinárodní kuchyně, které jsou podávány výběrem z jídelního lístku. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na sluneční terase, v kavárně či denním baru. Chuti na večerní drink poslouží noční bar s obsáhlým nápojovým lístkem.
 • Cena za osobu zahrnuje

  Autokarová doprava: 3x ubytování, 3x polopenze, program s umělci Šlágr TV, výlet v destinaci na horu Chleb, dopravu luxusním autokarem, služby průvodce po dobu cesty, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
 • Cena nezahrnuje

  pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení – 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
 • Poznámka

  Příplatek za neobsazené lůžko: +4.990 Kč/pobyt.