KOVOTOUR PLUS | DOTOVANÉ POBYTY 50+
prodej@kovotour.cz
14 001

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás nabídku Dotované pobyty 50+. Dovolte nám prosím, abychom Vám níže zodpověděli Vaše nejčastější dotazy k této nabídce.

 

Co je Dotovaný pobyt 50+?

Dotovaný pobyt 50+ je zvýhodněná cenová nabídka pro klienty ve věkové kategorii 50 let a více, přičemž je možno nabídku využít i v případě, že druhá spolucestující osoba uvedené hranice nedosáhla. V tomto případě cestují obě osoby za cenových podmínek platných pro osobu 50 let a více. Upozorňujeme, že i pro Dotované pobyty 50+ je možno zakoupit dětské poukazy za zvýhodněné ceny.

Dotovaný pobyt 50+ je cenově zvýhodněný pobyt pro danou věkovou kategorii, kdy obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na tento pobyt.

 

 

Kde si mohu Dotovaný pobyt objednat?

Dotovaný pobyt 50+ si můžete objednat v široké síti více než 1.900 autorizovaných smluvních prodejců KOVOTOUR PLUS s.r.o. Pobyt je možno objednat i v našich pobočkách nebo prostřednictvím www.kovotour.cz a telefonicky z celé České republiky na call centru 14 001 (cena hovoru dle ceníku vašeho operátora).

 

Kdy je nejvýhodnější Dotovaný pobyt 50+ zakoupit?

S ohledem na velký zájem o tento druh dovolené doporučujeme včasnou rezervaci Vašeho pobytu.

 

Jak probíhá rezervace zájezdu?

Po ověření volných kapacit Vám zašleme v nejkratším možném termínu návrh cestovní smlouvy. Podpisem Smlouvy o zájezdu je Vaše rezervace potvrzena.

 

Kam mohu v rámci dotovaných pobytů cestovat?

V rámci Dotovaných pobytů 50+ je možno vybírat ze široké škály destinací, zejména v období příznivých klimatických podmínek v měsících květen, červen, srpen a září.

Černá Hora: Budva, Buljarica, Sutomore, Ulcinj

Chorvatsko: Crikvenica, Dugi Otok

Řecko: Korfu, Kréta, Chalkidiki, Thassos 

Bulharsko: Slunečné pobřeží

Severní Kypr

Malta

Česká republika: Beskydy – Čeladná

 

Jak zaplatím za zájezd?

Zálohu či platbu za celý zájezd je možno uhradit hotově u všech autorizovaných smluvních prodejců nebo na našich pobočkách, platební kartou či bankovním převodem.

K úhradě Vašeho zájezdu můžete v cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS s.r.o. a u autorizovaných smluvních prodejců KOVOTOUR PLUS s.r.o. uplatnit také poukázky firem Sodexo, Chéque Déjeuner, Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass či Unišek Plus.

K úhradě Vašeho zájezdu můžete v cestovní kanceláři uplatnit rovněž příspěvek na rekreaci od Vašeho zaměstnavatele či FKSP.

Podmínky pro uplatnění poukázek:

• poukázky je možno uplatnit na celkovou nabídku zájezdů z katalogů KOVOTOUR PLUS s.r.o. (katalogová nabídka, speciální nabídka i last minute) do výše 12.000 Kč, maximálně však do hodnoty 50% ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu.

• poukázky je nutno uplatnit v jejich plné výši a lze je použít pouze do data platnosti.

• poukázky není možné směnit za hotovost.

• platbu poukázkami je nutno hlásit předem, nejpozději však při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno uvést do cestovní smlouvy i celkovou výši uplatňovaných poukázek.

• poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu (vyjma doplňkových služeb a příplatků).

• poukázky mohou přijímat pouze obchodní zástupci KOVOTOUR PLUS s.r.o., kteří mají se společností uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení.

• z hodnoty poukázek nelze uplatnit žádné slevy.

• v případě storna zájezdu se poukázky nevrací.

 

Mohu uplatnit další slevy?

Cena za Dotovaný pobyt 50+ je konečná, nelze uplatnit slevy či bonusy.

 

Co je zahrnuto v ceně zájezdu?

Základní myšlenkou Dotovaných pobytů 50+ je zajištění kompletního servisu pro klienta, klient tedy kupuje zájezd včetně všech služeb bez dalších doplatků v místě pobytu (mimo dokoupené fakultativní výlety a služby).

V ceně zájezdu je vždy zahrnuta doprava dle výběru (letecká, autokarová), ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, stravování v rozsahu POLOPENZE, PLNÁ PENZE, LIGHT ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE, služby průvodce, animátora a zábavné programy v našich klubových hotelech.

V rámci vybraných dotovaných pobytů mohou klienti čerpat 1x výlet ZCELA ZDARMA, využívat služeb ČESKY HOVOŘÍCÍHO LÉKAŘE a SENIOR CLUBU ZDARMA. Více informací Vám rádi zodpovíme denně telefonicky mezi 09.00 a 21.00 na lince 14 001 (cena hovoru dle ceníku vašeho operátora) nebo 591 160 311. K dispozici je Vám také email prodej@kovotour.cz.

 

Mohu využít dárkový poukaz?

Ano, vyberte si u nás dárkové šeky v hodnotě 1.000, 5.000 a 10.000 Kč.

 

Jaké pojištění si zařídit?

Bližší informace k pojištění léčebných výloh a storna zájezdu najdete zde: http://www.kovotour.cz/ostatni-informace/#pojisteni

 

Výše zálohy?

V rámci Dotovaného pobytu 50+ stačí uhradit při podpisu smlouvy o zájezdu zálohu ve výši 500 Kč – platnost pouze do 30.11.2016. Doplatek do 100 % je splatný 90 dní před zahájením zájezdu.
Od 01.12.2017 do 31.01.2018 platí záloha ve výši 10%. Doplatek ve výši 90% je splatný 60 dní před zahájením zájezdu.
Od 01.02.2018 od 28.02.2018 platí záloha ve výši 30%. Doplatek ve výši 70% je splatný 60 dní před zahájením zájezdu.
Od 01.03.2018 platí záloha ve výši 50%. Doplatek ve výši 50% je splatný 30 dní před zahájením zájezdu.

 

Pokyny a důležité informace k zájezdu?

Cca 5-7 dní před nástupem na Váš zájezd obdržíte pokyny k odbavení Vaší dovolené. V případě, že si nepřejete dokumenty zasílat emailem, je možné je po domluvě s naším zaměstnancem zaslat poštou na Vaši adresu nebo je přichystat k vyzvednutí na kterékoli pobočce KOVOTOUR PLUS (nutno dojednat v CK). Letenky klientům nejsou zasílány, jelikož jsou součástí komplexního odbavení zájezdu.

Časy odletů a příletů, jakož i informace o letecké společnosti, jsou vždy součástí odbavení a jsou uvedeny na voucheru. Součástí pokynů k zájezdu je rovněž voucher/ubytovací poukaz, kterým se prokážete spolu s cestovním dokladem při nástupu na ubytování. Prosíme, překontrolujte si ve Vašem voucheru všechny uvedené údaje a služby, které jste si při podpisu smlouvy o zájezdu objednali.